Skip to content Skip to navigation

Η νέα Διαδικτυακή Πύλη της Διεύθυνσης Μηχανοργάνωσης

Κατηγορία:

Σας ενημερώνουμε πως ολοκληρώθηκε η μεταφορά του ιστοτόπου της Υπηρεσίας μας, στην Διαδικτυακή Πύλη ( it.uth.gr ) που αναπτύχθηκε  στο πλαίσιο των Πράξεων «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΩΝ, ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ» [MIS 304177] και «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙΝΟΤΟΜΩΝ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ» [MIS 3041766] που εντάχθηκαν στην πρόσκληση 21.1 Ψηφιακές Υπηρεσίες Ανωτάτων Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων του Επιχειρησιακού Προγράμματος "ΨΗΦΙΑΚΗ ΣΥΓΚΛΗΣΗ" που  συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφεριακής Ανάπτυξης (ΕΤΠΑ).

Η νέα Διαδικτυακή Πύλη ενσωματώνει

1. Πληροφορίες για τις παρεχόμενες Υπηρεσίες.
2. Γνωσιακή Βάση που περιέχει συχνές ερωτήσεις και σύντομα βίντεο, για την πραγματοποίηση εργασιών στις ηλεκτρονικές εφαρμογές.
3. Σύστημα υποβολής ηλεκτρονικών αιτήσεων εξυπηρέτησης.

Από σήμερα η Διαδικτυακή Πύλη ( it.uth.gr ) θα αντικαταστήσει τον ιστότοπο (www.noc.uth.gr).
Σε περίπτωση που δεν μπορείτε να εντοπίσετε στην νέα πύλη, περιεχόμενο ή συνδέσμους που χρησιμοποιούσατε στην προηγούμενη, παρακαλώ στείλτε μας "Γενική Αίτηση" μέσω του  Υποστήριξη/eΑιτήσεις ή αν είναι επείγον ζητήστε βοήθεια από τον συνάδελφο Παναγιώτη Τσιάπρα στο τηλ. 4710 (εξωτ. 2421074710)

Ο Προϊστάμενος
της Δ/νσης Μηχανοργάνωσης